نشست پرسش و پاسخ دانشجویان مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 4 با حضور نمایندگان آقای دکتر ولایتی و دکتر جلیلی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

آری نباید از آزادی ترسید و از مناظره گریخت  و نقد و انتقاد  را  به کالای  قاچاق  و  یا  امر تشریفاتی  تبدیل کرد  . مقام معظم رهبری (مد ظله العالی )

 

روز یکشنبه 19 خرداد ماه به همت مرکز علمی کاربردی تهران4 جـهاد دانشـگاهی واحـد الزهـرا  (س ) نشست  پرسش و پاسخ دانشجویان  با حـضور آقایان دکتر شمسایی نماینده دکتر جلیلی و آقای دکتر علینقی نـماینده دکتر ولایـتی ، در پژوهشکده فرهنگ و هنر و معماری جهاد دانشگاهی با حضور حدود یکصد نفر از دانشجویان مرکز علمی کاربردی تهران4 برگزار گردید .

در این نشست پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ، ابتدا آقای دکتر علینقی به ذکر برنامه های آقای دکتر ولایتی برای ریاست جمهوری پرداختند. ایشان تقویت تعامل و همکاری با سایر قوا برای اداره بهتر جامعه  و دستیابی به اهداف سندچشم انداز بیست ساله کشور را از جمله برنامه های دکتر ولایتی برای ریاست جمهوری دانستند و افزودند دو عامل بسیار مهم اقتصاد داخلی و دیگری روابط خارجی دو عاملی است که اگر به آن توجه نشود ممکن است به بخش مهمی از اهداف چشم انداز بیست ساله نرسیم و این مهم ترین اولویت دکتر ولایتی برای اداره کشور است . وی در ادامه فرمود : اگر ملت  و جوانان به دکتر ولایتی اعتماد کنند ایشان خود را متعهد می دانند و عقب ماندگی کشور را ظرف 100 روز پس از ریاست جمهوری  جبران می نماید .

آقای دکتر شمسایی نماینده دکتر جلیلی نیز متعاقباً به سخنرانی پرداختـند و برنامه های دکتر جلـیلی را پـس از بـه دست گرفتن دولت بیان نمودند از اهم سخنان ایشان این بودکه از ساز وکارهای مشخص برای  پاسخگویی دولت به مـردم روابـط عـمومی های دسـتگاه های مـختلف است که البته این روابط عمومی ها کفاف نیاز جامعه را در گستره کـشور پهناور مـا نمی دهد . یکی از عرصه های دیـگر ارتباط مستقیم مسئولان دسـتگاه های مـختلف با مردم است که یا با سفرهای مسئولین به مناطق مختلف و یا جلسات عمومی که با حضور مردم برگزار می شود ،  این امر محقق می شود .

در ادامه نمایندگان مدعو پاسخگوی پرسش های دانشجویان در زمینه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی  بودند .

لازم بذکر است که برنامه پرسش و پاسخ با حضور سردار نبوی نماینده دکتر محسن رضایی نیز درتاریخ 8 خرداد

از سوی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 4 درپژوهشکده فرهنگ وهنر ومعماری جهاد دانشگاهی

برگزار گردید .

در این نشست نیزهمچون نشست پیشین صندوق رأی نمادین پیش بینی شده بود تا دانشجویان بصورت نمادین

به کاندیدای مورد نظر خود رأی دهند .

 

 

آمار بازدید کنندگان

امروز5
دیروز3
هفته34
ماه124
کل27218

خبر خوان - سايت مرکزی جهاد دانشگاهی