نخستین سمینار پیوند کار آفرینان و طراحان مد و لباس

نخستین سمینار پیوند کار آفرینان و طراحان مد و لباس با همکاری مشترک معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد الزهراء(س) و گروه جامیکا وابسته به علمی کاربردی تهران 4 و معاونت توانمندسازی و کارافرینی سازمان رفاه ، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران برگزار شد که با استقبال جمع کثیری از طراحان جوان، کارآفرینان خلاق و تولید کنندگان همراه بود .

هدف از برگزاری این سمینار بررسی فرصت ها و معضلات سرمایه گذاری و کارآفرینی در حوزه پوشاک ، ایجاد ارتباط بین طراحان و تولید کنندگان پوشاک در راستای ارتقاء سطح کیفی پوشاک ایرانی و معرفی کارآفرینان به صندوق مهر امام رضا (ع) جهت حمایت مالی بود.

این سمینار با 5 نشست توجیهی همراه بود شرکت کنندگان در این نشست ها که از تولیدکنندگان ملی و بین المللی و نیز طراحان فعال مد بودند اعلام کردند در این عرصه برای ایجاد کار ، اشتغالزایی و توسعه ی کسب و کار به سازمان ها و ارگان های دولتی بعنوان حامی نیاز دارند که از ایده ها و طرح ها حمایت نمایند و چالش های موجود را در نظر بگیرند.

در پایان این سمینار جلسه ی پرسش و پاسخ و نظر سنجی از مدعوین نیز انجام شد و به ارائه دهندگان بهترین ایده ها در زمینه ی موضوع سمینار هدایایی اهداء شد.

 

آمار بازدید کنندگان

امروز5
دیروز3
هفته34
ماه124
کل27218

خبر خوان - سايت مرکزی جهاد دانشگاهی